HD MEMORIESExplicit

by DTF Magazine

Новий подкаст DTF Magazine, ведучим якого став барабанщик і лідер гурту Hyphen Dash Міша Бірченко (він же Helldrummy, тобто HD).

Насправді, цей подкаст — продовження серії міксів, яку курує Міша. Тож спочатку він запрошує важливих, на свою і нашу думку, українських артистів записати мікс чи плейлист (слухайте на нашому SoundCloud), а потім — поговори ... 

 ...  Read more

Podcast episodes

  • Season 1

  • VIІ. Данило Галико (Blooms Corda): «Музика була моєю улюбленою іграшкою в дитинстві»

    VIІ. Данило Галико (Blooms Corda): «Музика була моєю улюбленою іграшкою в дитинстві»

    Новий гість подкасту HD Memories — Данило Галико, київський музикант, поет і фронтмен гурту Bloom Corda. Разом з куратором і ведучим Мішею Бірченком вони поговорили про його становлення як музиканта, історію гурту Blooms Corda, зокрема про створення червоного альбому (спойлер — історія з Нью-Йорка): 0:09 — знайомство. 1:12 — про мікс Данила для HD Memories і про новий альбом Blooms Corda. 8:17 — про сольний концерт Blooms Corda. 13:08 — про формування Дані як музиканта, дитинство в Кропивницькому та перший вініловий програвач. 23:57 — про перші виступи і ставлення до музикантів-роботодавців. 31:09 — про українську мову, вокалізми або «абракакадабри». 36:36 — про розпад першого гурту Данила й початок існування Blooms Corda. 39:10 — про червоний альбом, записаний на овочебазі, і перший виступ Blooms Corda. 42:52 — про перший «серйозний» гурт Міші і його розпад. 44:09 — про важливість не думати багато про музику. 46:52 — про філософську освіту Дані. 49:29 — про те, як робота впливає на творчість. 52:52 — запитання від підписників: скільки в Данила картузів і як поживає кіт Батист. 55:05 — що слухає Данило зранку. 57:37 — про літак у Кутаїсі і як він став поверненням до музики. 1:00:26 — про вініл для жовтого й нового альбому. 1:02:44 — що вплинуло на формування творчої особистості Дані крім музики. Також радимо послухати мікс Дані для HD Memories. Він доступний на SoundCloud DTF Magazine.

  • Розмова VI. Maryana Klochko: «Моя музика як природне явище? Це щось після грози»

    Розмова VI. Maryana Klochko: «Моя музика як природне явище? Це щось після грози»

    Мар’яна Клочко — нова гостя HD Memories. Вона — електронна продюсерка, вокалістка та композиторка. У своїх роботах працює з несвідомим та експериментує з вокалом і електронікою. Разом із куратором та ведучим подкасту Мішею Бірченком вони говорять про формування Мар'яни як музикантки, досвід музичної школи, імпровізацію в музиці та експерименти з голосом. Також Клочко розповідає про імпровізацію у Флоренції, досвід написання музики для фільму «Стоп-Земля» та свій вклад у звучання стрічки «Стрімголов» й інше: 0:50 — Міша згадує знайомство з Мар’яною Клочко; 5:14 — про формування Марʼяни як музикантки, музичну школу, маленькі міста і про собаку на саундчеку; 17:02 — говорять про навчання в академії мистецтв на дизайні інтер’єрів та про те, як це пов'язано з музикою; 24:09 — яка музика оточувала Мар’яну в період навчання у Львові, про гурт «Мертвий Півень» та «Братів Гадюкіних»; 28:47 — як електронна музика знайшла Мар’яну і про імпровізацію Міші; 40:13 — Клочко перебирає роль ведучого, і тепер Міша розповідає їй про те, як вчився традиційного джазу, зокрема свінгу; 43:15 — про імпровізацію та експерименти в музиці, а також про те, які скіли для цього треба; 48:25 — про музичний трек з італійським електронним музикантом на відстані та їхній імпровізований концерт у Флоренції; 51:46 — про трек Babusia і про те, як вона використовує в ньому голос і свист; 58:34 — про джеми у Глієра і Fusion; 1:01:21 — про музику Мар’яни для фільмів «Стоп-Земля», «Стрімголов» та мультфільму «Війна, що змінила Ронду» й інші проєкти; 1:17:47 — як музика для фільмів відрізняється від треків, про роботу музиканта та роботу в офісі; 1:22:27 — про мікс Мар’яни для HD Memories на DTF Magazine; 1:23:40 — запитання від підписників. 1:29:28 — поради від Мар’яни і Міші для всіх. Нагадуємо, що Марʼяна записала для HD Memories новий спеціальний мікс. Послухати його вже можна на SoundCloud DTF Magazine.

  • Розмова V. Lucas Bird: «Сідаєш, за годину вигадуєш "брєд", викладаєш — і на душі стає легше»

    Explicit

    Розмова V. Lucas Bird: «Сідаєш, за годину вигадуєш "брєд", викладаєш — і на душі стає легше»

    Explicit

    Lucas Bird, новий гість подкасту HD Memories,радить усім творчим час від часу взяти і бездумно виплеснути з себе свою творчість, щоб стало легше на душі. «Це як повернення в період коли, ти тільки починав і не мав ніякого вантажу відповідальності», — пояснює музикант. У новому епізоді куратор і ведучий HD Memories Міша Бірченко говорить з Даніїлом Зубковим (Lucas Bird ) про те, як на нього вплинули The Beatles, луганський період життя, українські музичні школи, досвід виступів на вулиці, перші гурти й спільний шлях двох співрозмовників в проєкті Lucas Bird і Hyphen Dash. Традиційно — таймкоди розмови для вашої зручності. 0:41 — Lucas Bird про свій мікс для DTF Magazine і хронологічну розповідь 4:56 — вплив The Beatles. 11:33 — як і де сформувався Lucas Bird, про українські музичні школи та досвід вуличного музиканта. 23:53 — про початок створення музики у колективі та перші спроби записів треків на диктофон телефона. 26:32 — про перший гурт, квартирники у Луганську, переїзд в Київ, вступ в університет. 36:36 — про тріо — інді-рок гурт Heels, написання музики англійською, виступи в «бочках», перший тур. 41:40 — як з’явився проєкт Lucas Bird, як він слухає артистів і яка музика формувала його в різних періодах життя. 46:46 — яка музика останнім часом вразила Даню та як Міша долучився до проєкту Lucas Bird, про студію Sound Plant і про покупку перших клавішних. 54:00 — про експериментування і про важливість експромт треків. 56.24 — про альбом Phono, перший досвід з Fusion. 1:01:57 — раптово — то хто ж такий Даніїл Зубков і Lucas Bird. 1:08:05 — запитання до Lucas Bird від підписників Міші. 1:12:05 — про кавери Дані на YouTube, які набирали десятки тисяч переглядів. 1:16:27 — що подивитися / послухати / почитати — радить Даніїл Зубков. Плейлист Lucas Bird, записаний спеціально для DTF Magazine, можна послухати тут. Там легенди The Beatles і The Beach Boys, японський диско-фанк The Mystery Kindaichi Band і автор саундтреків мультфільмів Хаяо Міядзакі Дзьо Хісайсі, гітарист Red Hot Chili Peppers Джон Фрушанте й американський рок-виконавець Тодд Рандґрен.

  • Розмова IV. YUVI: «Коли артист задоволений тим, що робить — починається деградація»

    Explicit

    Розмова IV. YUVI: «Коли артист задоволений тим, що робить — починається деградація»

    Explicit

    На запис четвертого епізоду HD Memories Міша Бірченко запросив продюсерку та сонграйтерку Уляну Автенюк, більш відому як YUVI. YUVI — одна з ключових нових героїнь української сцени. 2023 року вона випустила дебютний мініальбом «По тобі», що ввійшов до списку найкращих релізів року, а вже 19 квітня представить новий альбом з восьми треків. Хто така YUVI і чи щось відрізняє її від Уляни Автенюк, як вона пише музику і яку музику писати не хоче, що її сформувало, які виступи вважає провальними і для кого писала пісні, а також про багато іншого — слухайте в цьому подкасті. 0:46 — чи є різниця між YUVI та Уляною, а також про знайомство Міші з YUVI 4:13 — про баланс між YUVI як продюсеркою і артисткою, початок музичної кар’єри 12:00 — як YUVI прийшла до продюсування і створення своїх треків, про продаж попси 13:21 — про навчання в Глієра та музичній школі в Миколаєві, про перші інструменти, конфлікти з викладачами, через які ледь не «кинула» музику 24:55 — YUVI як саксофоністка 27:00 — про продюсування інших музикантів 29:25 — про мікс YUVI для HD Memories 31:12 — про її музичні плани на наступний рік 33:55 — як створюються відеороботи до треків 36:28 — про живі виступи 39:55 — про свій колишній гурт та імпровізацію 42:22 — як YUVI бачить себе на українському музичному ринку 46:21 — про ставлення батьків до музики YUVI 51:10 — чи задоволена YUVI тим, де вона тепер Також минулого тижня ми випустили мікс YUVI. У ньому: японська електронна й попмузика з вкрапленням британської експериментальної електроніки. Його можна послухати тут, на SoundCloud DTF Magazine. • YUVI (Уляна Автенюк) — київська продюсерка, сонграйтерка та диджейка. Займається музикою з шести років. За освітою — викладачка гри на саксофоні. Також читайте про YUVI в нашому профайлі на сайті.

  • Розмова ІІІ. Bunht: «Я шукаю в музиці легкість»

    Розмова ІІІ. Bunht: «Я шукаю в музиці легкість»

    Новий гість подкасту HD Memories — Bunht, український електронний продюсер, музикант, співзасновник гурту «Тонка». Куратор і ведучий подкасту Міша Бірченко знайомить слухачів з музикантом ближче: з його музикою та проєктами-гуртами, перевідкриттям українського фольклору й колаборацію зі «ЩукоюРибою», що вилилась в альбом «Що й святоє…», а також з майбутніми релізами на лейблі сучасного джазу No Time For Swing, серед співзасновників якого ведучий цього подкасту. Також хлопці обговорюють мікс, що його записав Ярослав (справжнє ім’я Bunht) для DTF Magazine та HD Memories, і музику, яка на нього вплинула. У міксі сходяться King Krule і Сильвестров, St. Vincent і Валентина Гончарова, James Blake і Young Fathers. Тож радимо послухати його (ось тут на нашому SoundCloud) перед цією розмовою. • Bunht — проєкт київського продюсера та мультиінструменталіста Ярослава Татарченка. Грає техно, ембієнт та експериментальну музику. Співзасновник гурту «Тонка», учасник квартету Suprematism, артист сучасного джазового лейбла No Time For Swing, ексфронтмен гурту «MAiAK». • HD Memories — серія міксів і подкастів, присвячена імпровізаційній, джазовій і навколоджазовій музиці. Для швидкого орієнтування в подкасті ↓ 0:57 — про Ярослава і про те, хто він для Міші. 2:32 — про співпрацю Міші та Ярослава. 10:08 — про формування Ярослава: Кривий Ріг, юність, переїзд у Київ, початок музичної кар’єри. 13:35 — про відхід від електронної музики. 16:00 — про гурт «MAiAK». 21:00 — про гурт «Тонка». 25:30 — про професіоналізм і баланс у музиці. 27:50 — фольклор і BUNHT. 38:75 — про вплив української мелодики на Ярослава: «Колядки на Кудрявці», співпраця з Марією Квіткою та «ЩукоюРибою», реліз «Що й святоє…». 43:47 — про фольклорний реліз «Що й святоє…» і його вплив на майбутній напрям діяльності. 49:10 — про презентацію української музики у світі та впровадження фольклорності в музику. 54:20 — про заплановані релізи. Анонс виходу синглу. 1:00:00 — про імпровізацію танцюристів під музику Ярослава. Підписуйтеся на нас і героїв цього подкасту в інстаграмі: Ярослав — https://www.instagram.com/bunht_/ Міша — www.instagram.com/helldrummy/ don’t Take Fake — www.instagram.com/donttakefake/