Časosběr

by Radio Čas

Nestihl si některý ze zajímavých rozhovorů na Radiu Čas? Nezoufej, můžeš si ho pouštět znova a znova. Časosběr, tak právě tady najdeš povídání se zajímavými osobnostmi, herci, zpěváky, s lidmi, kteří svou práci dělají s chutí, láskou a celým svým já.

Podcast episodes

 • Season 1

 • Moderátorka, redaktorka, DJka a autorka podcastu ZIPkód - Martina Foldynova

  Moderátorka, redaktorka, DJka a autorka podcastu ZIPkód - Martina Foldynova

  V nejnovějším díle podcastu Časosběr jsme přivítali Martinu Foldynovou, moderátorku, redaktorku a DJku, která je tváří a hlasem nového podcastu ZIPkód platformy Audio Kolektiv. Společně jsme se ponořili do světa cestování vlakem po Evropě. Martina se s námi podělila o své zážitky z cest, zajímavé příběhy a tipy na nejzajímavější destinace, které již navštívila. Kromě toho jsme rozebrali, jaké to je tvořit podcast o cestování, jaké výzvy to přináší a jakým způsobem vybírá témata pro své epizody. Připojte se k nám na tuto inspirativní cestu a objevte krásy Evropy očima a ušima Martiny Foldynové!

 • Svérázný český výzkumník, badatel, zoolog a autor podcastu Animalium - Roman Figura

  Svérázný český výzkumník, badatel, zoolog a autor podcastu Animalium - Roman Figura

  Hostem pořadu Dobré ráno, Moravo! byl doktor filozofie a zoolog Roman Figura, známý jako tvář a hlavně hlas nového podcastu ANIMALIUM platformy Audio Kolektiv. V této epizodě jsme si povídali nejen o Blbounovi, jednom z fascinujících zvířat, o kterých Roman mluví ve svém podcastu, ale také o tom, jaké to je vytvářet podcast zaměřený na zvířata. Roman se s námi podělil o své zkušenosti, co ho k tomu vede a jaké výzvy při tvorbě takového obsahu překonává. Ponořte se s námi do světa zvířat a nechte se unést fascinujícími příběhy.

 • Geograf, akademik, jeskyňář a autor podcastu Příběhy krajiny - Jan Lenart

  Geograf, akademik, jeskyňář a autor podcastu Příběhy krajiny - Jan Lenart

  Dalším zajímavým hostem pořadu Dobré, ráno Moravo, byl geograf, jeskyňář a autor pořadu Příběhy krajiny – Jan Lenart. Povídali jsme si o příbězích, které připravuje pro novou podcastovou platformu Audio Kolektiv i o jeho další velké lásce festivalu Pestré vrstvy, jenž pořádá. Celý rozhovor můžete už teď slyšet v podcastu Časosběr.

 • Zpěvák, kytarista, skladatel a textař – Michal Hrůza

  Zpěvák, kytarista, skladatel a textař – Michal Hrůza

  Do studia Radia Čas za námi zaskočil velký sympaťák, zpěvák Michal Hrůza. Během chvíle svým humorem bavil všechny ve studiu i mimo něj. V rozhovoru s Alešem Šklubalem nám také prozradil kde čerpá inspiraci, jak vzniká hit, co mu dělá radost a kde nejraději vystupuje. A jestli si myslíte, že zpěvák jeho jména dokáže zahálet, tak to se pletete! Už teď má rozpracované další velké hity. Zaposlouchejte se do Časosběru s Michalem Hrůzou.

 • Zpěvák a skladatel – Peter Cmorik

  Zpěvák a skladatel – Peter Cmorik

  Ve vysílání Radia Čas jsme měli návštěvu ze Slovenska! Zpěváka, skladatele a čtyřnásobného vítěze slovenské ankety Zlatý slávik Petr Cmorík žije hudbou už od dětství. V rozhovoru na sebe sice prozradil, že ho ze začátku výuka hry na klavír moc nebavila a maminka ho musela kolikrát nutit, postupně se to ale změnilo a dnes je pro něj hudba vášni. A za to jsme rádi! Jeho písně jsou jednoduše úžasné! Co vše o sobě a své tvorbě prozradil? Zaposlouchejte se do rozhovoru moderátora Aleše Šklubala.