Marijke Steegen - Gaan, nooit opgeven. Blijven gaan...

Wandelen in de MijnGang by Andy

Episode notes

Met Marijke Steegen zijn we onze 20ste aflevering gepasseerd. Je kent haar misschien nu nog niet, maar dat komt nog wel... Ze is de manager van Cmine Crib en faciliteert alle externe en interne activiteiten op de Crib. Zij is de brug t.o.v. nieuw en ervaren partners en heeft een hele speciale kijk op de zaken.

Vanuit kunst geschoold is ze in een totaal andere richting gaan studeren zodat ze, zo noem ik haar, een creatieve analytica is. Ze houdt een pleidooi om creatieveling creatief te houden door ook te laten nadenken over cijfers.

Deze jongedame staat er als manager en als persoon. Ze ziet onderwijs als basis van het verdere leven en als het van haar afhangt, mag het onderwijs meer inzetten op basishoudingen zoals leren luisteren en opportuniteiten leren zien.

Het is voor mij een heel speciale aflevering want Marijke gaf mij  ... 

 ...  Read more
Keywords
mijngangmijn gangleergoestinggenkCmine criblerendurven fouten makenmindsetwandelendoelenondernemenentrepreneurmarijkemanager