משקיעים חכם - השקעות נדל״ן עם עו״ד דפנה שחר

by All•in & דפנה שחר

עו״ד דפנה שחר, מומחית לנדל״ן, משוחחת עם דמויות מובילות בעולם הנדל״ן. ביחד הם מוצאים איפה להשקיע בתוך טירוף הנדל״ן בישראל.

Website

Podcast episodes

 • נופיה חליבה ״מימון ישיר משכנתאות״: כך אפשר להתמודד עם התייקרות המשכנתא

  נופיה חליבה ״מימון ישיר משכנתאות״: כך אפשר להתמודד עם התייקרות המשכנתא

  missing description

 • קרית טבעון: סביבה עירונית באווירה של כפר

  קרית טבעון: סביבה עירונית באווירה של כפר

  מורן בן שלוש הוא יזם נדל״ן שעשה בעצמו השקעה קטנה בטבעון ומזמין גם אתכם להגיע ולראות את השכונות החדשות ביישוב שצפוני לחיפה. תעסוקה רבה, אוכלוסייה ברמה גבוהה ובתים צמודי קרקע שמאז הקורונה הפכו למבוקשים יותר. בחלק השני של השיחה מתארח עידו גרינבלום ראש המועצה המקומית.

 • רועי דהן: כשיתחיל לעלות כולם יצטרפו לחגיגה, בתקופה הזאת אפשר לנהל משא ומתן

  רועי דהן: כשיתחיל לעלות כולם יצטרפו לחגיגה, בתקופה הזאת אפשר לנהל משא ומתן

  רועי דהן משווק קבוצת הנדל״ן יובלים וסיטי בוי. בימים אלה בונה הקבוצה מעל 1000 יח״ד בתל אביב ובפרק היום עו״ד דפנה שחר והוא עונים על השאלה שכולם שואלים את עצמם בתקופה הזאת: האם להישאר על הגדר או לקפוץ למים?על הפרויקטים של הקבוצה בתל אביב ״מי שמגיע אלינו יודע למה הוא מגיע, אנחנו שולחים את הלקוח לראות פרויקטים: המושבה האמריקאית, מלון דריסקו״, ההטבות לרוכשי הדירות על הנייר בעת הזאת, והכסף הנזיל שהוא תמיד המלך, אבל בתקופה הזאת יותר מאי פעם.

 • עו״ד רוית סיני על התחדשות עירונית: האויב הכי גדול בתהליך הוא הזמן

  עו״ד רוית סיני על התחדשות עירונית: האויב הכי גדול בתהליך הוא הזמן

  רוית סיני מלווה רק דיירים בתהליכי התחדשות עירונית. זאת אבחנה חשובה שכל דייר בעל דירה צריך לקחת בחשבון כשסוגיית התחדשות הבניין בו הוא גר עומדת על הפרק. בשיחה היא לוקחת אותנו אל תהליך ההתחדשות העירונית (חיזוק, בנייה או הריסה), האתגר שבהחתמת הדיירים, הקושי מול דיירים מבוגרים ושיתופי הפעולה עם העיריות בפרויקטים למען הציבור. לאתר של רוית: https://www.ravit-law.co.il/

 • נופיה חליבה ׳מימון ישיר משכנתאות׳: תקופה של הזדמנויות, דורשת פתרונות מימון יצירתיים

  נופיה חליבה ׳מימון ישיר משכנתאות׳: תקופה של הזדמנויות, דורשת פתרונות מימון יצירתיים

  נופיה חליבה היא סמנכ״ל ׳מימון ישיר משכנתאות׳. בשיחה עם דפנה היא סוקרת את מוצרי המימון השונים לאור מצב השוק והריבית; מה אפשר לעשות כשיש נכס בבעלותכם ואתם רוצים להשקיע באחד נוסף? למה הבנק הוא לא הפתרון היחיד דווקא עכשיו ומה עושים בתקופה שבה הכסף יקר, אבל ההזדמנויות רבות. · · ·מימון ישיר נדל"ן ומשכנתאות. מס' רישיון 63673. בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בהחזר האשראי או בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.