Podcast episodes

 • Season 3

 • Kärt Villmann: AI ei võta mitte kunagi inimese kohalolu ära

  Kärt Villmann: AI ei võta mitte kunagi inimese kohalolu ära

  TULI taskuhäälingusse on külla jõudnud Kärt Villmann, kes on AD Angels partner ja disainer. Rääkisime Kärdiga ICOM Networki kuulumisest, disainitrendidest, AD Angelsi saamisloost ja paljustki veel! Saadet juhtis Taivi Koitla. Salvestus toimus Worklandi stuudios 28.02.2023.

 • Tanel Lillepalu: meil väikese riigina on suur eelis olla teerajaja

  Tanel Lillepalu: meil väikese riigina on suur eelis olla teerajaja

  TULI taskuhäälingu külaline on seekord agentuuri Jolos partner ja tegevjuht Tanel Lillepalu. Juttu tuleb üritusturundajate müütidest, kliendi-agentuuri koostööst, aga ka ürituste ärajäämistest, jätkusuutlikkusest ning pekki-minemise õhtutest. Saadet juhtis Taivi Koitla. Salvestus toimus Worklandi stuudios 22.02.2023.

 • Eva Saar sponsorlusest: logode surnuaeda ei taha keegi ja turundajad on Eestis nii palju arenenud, et see enam ei köida

  Eva Saar sponsorlusest: logode surnuaeda ei taha keegi ja turundajad on Eestis nii palju arenenud, et see enam ei köida

  TULI Taskuhäälingut külastas sel korral produtsent ning Baltimaade suurima džässfestivali Jazzkaar turundusjuht Eva Saar. Muidugi peatuti mainekal muusikaüritusel, kuid teemasid jagus kultuuriürituste turundamisest ja sponsorlusest kuni selleni, millist mõju avaldas koroona pileti ostuharjumustele ning kuidas ikkagi õigesti Jazzkaar öelda. Saadet juhtis Taivi Koitla. Salvestus toimus Worklandi stuudios 16.02.2023.

 • Rasmus Rask: „Ma ei usu ühte sähvatusse, vaid pidevasse panustamisse.“

  Rasmus Rask: „Ma ei usu ühte sähvatusse, vaid pidevasse panustamisse.“

  Rasmus Rask – Uuskasutuskeskuse, Kiusamisvaba Kooli, Avatud Kooli, Bringback’i ja Eesti esimese ökojäätise La Muu üks asutajatest ja La Muu tegevjuht. Saates tuleb juttu nii nende sotsiaalsete ettevõtete saamislugudest, keskkonnateemadest kui ka La Muust ja Rasmusest endast. Salvestus toimus 6. veebruaril 2023 Worklandi stuudios. Saadet juhtis Taivi Koitla.

 • Urmas Villmann: „Kalev saab kasvama, aga andis hoogu ka Karl Fazerile“

  Urmas Villmann: „Kalev saab kasvama, aga andis hoogu ka Karl Fazerile“

  Taskusaates oli külas reklaamiekspert, strateegiline konsultant ja loovjuht Urmas Villmann agentuurist Kontuur Leo Burnett. Saadet juhtis Taivi Koitla. Salvestus toimus Worklandi stuudios 31. jaanuaril 2023. aastal. Taskusaates tuleb juttu Villmanni kõige esimestest töödest ja tegemistest enne Kontuur Leo Burnett aega, Kuldmuna konkursist, põhjustest Cannes Lions festivalile minekuks, reklaamiseadusest. Saab ka teada, kes mängivad Lesliet ja Alvarit, miks brändid sarnaseid värve valivad, kes on disainidj-d, miks Eesti peaministrit Cannes Lionsis lavale ei lastud, miks IT-mehed kaotavad töö, kellele antakse Villmanni Grand Prix ja mis lugu fotodel külili viskamise ja Miki Hiirega on.