Skutečné případy

by Skutečné případy

Vítám Vás u Podcastu Skutečné případy, ve kterém se věnuji různým kriminálním tématům, záhadám, nevyřešeným případům a nebo zajímavým příběhům ze života. Na YouTube jsem rovněž pod názvem Skutečné případy, kde se můžete těšit i na doplňkový materiál jako jsou videa a nebo fotografie k jednotlivým případům. Přeji Vám příjemný poslech.

Podcast episodes

 • Janine Balding: Za barbarskou vraždou stála skupinka teenagerů

  Janine Balding: Za barbarskou vraždou stála skupinka teenagerů

  Mladá, zamilovaná s životem před sebou. Janine se svým přítelem plánovala svatbu a společný život. Její sen o velké rodině se ale rozplynul jednoho večerního dne, když jí cestu zkřížila skupinka teenagerů. Přeji příjemný poslech.

 • Samuel Little: Spravedlnosti unikal desítky let

  Samuel Little: Spravedlnosti unikal desítky let

  Příběh nejplodnějšího sériového vraha Ameriky, co řádil mezi lety 1970 až 2005. Na samém sklonku života se přiznal téměř ke stovce vražd a neměl problém všechny popsat do nejjemnějších detailů. Přeji příjemný poslech.

 • Kdo unesl šestiletého Adama Walshe?

  Kdo unesl šestiletého Adama Walshe?

  Když 27. července 1981 zmizel z obchodního domu Sears v Hollywoodu na Floridě malý Adam, kterého jeho maminka nechala na malou chvíli bez dozoru, nikdo netušil, jak moc změní tento případ Spojené státy americké a jejich přístup k případům pohřešovaných dětí. Useknutá hlava Adama Walshe se našla dva týdny po jeho zmizení v kanále u silnice, zbytek jeho těla se nikdy nenašel.

 • Prožily 53 dní zavřené ve skříni

  Prožily 53 dní zavřené ve skříni

  Mary Stauffer a její osmiletá dcera prožily v roce 1980 53 dní v zajetí a pokud jste o tom, čemu dvojice musela po více jak 7 týdnů čelit ještě neslyšeli, dnes se dozvíte jejich celý inspirující příběh včetně toho jak se jim podařilo utéct a také překonat následky z únosu. Přeji příjemný poslech.

 • Vražedný Halloweek: Tajuplné zmizení Netty Fornario

  Vražedný Halloweek: Tajuplné zmizení Netty Fornario

  Více jak 90 let starý případ, který se udál na magickém ostrově Iona, který je součástí skotských Hebrid zůstává po dlouhá léta stále nevyřešený. Pojďme si dnes přiblížit velice zvláštní případ dívky, která milovala okultní vědy. Dostala se do potíží díky své víře a nebo za její smrtí stojí logické vysvětlení?Přeji příjemný poslech.