Petexpert.lv Akadēmija

by Petexpert Akadēmija

Petexpert.lv Akadēmija, tā ir vietas kur gūt zināšanas par to, kas notiek un kam jāpievērš uzmanība tava mīluļa dzīvē. Raidījums vēltīts suņu un kaķu dzīvei no piedzimšanas brīža līdz pilnīgam vecumam. Kopā ar veterinārāsrtiem un speciālistiem apkoposim dažādus padomus un ieteikumus, lai jūsu mīlulis augtu laimīgs. Divas reizes mēnesī, katru otro un ceturto ceturdienu, mēs publicēsim raidierakstu (podkāstu) par tēmām, kas pare ...   ...  Read more

Podcast episodes

 • Season 3

 • Kā pateikt sunim "Nē"? Kā rīkoties, ja suns tomēr ir kļūdījies?

  Kā pateikt sunim "Nē"? Kā rīkoties, ja suns tomēr ir kļūdījies?

  Esi sveicināts petexpert.lv akadēmijā! Šoreiz runājam par to, kā pateikt sunim, ka nedrīkst, kā arī par to, ko darīt, ja suns ir kļūdījies un gribās viņu pamācīt? Studijas viesis: Līga Zvirgzdiņa - Grebina, suņu uzvedības speciāliste, suņu un saimnieku skolas "My perfect dog" vadītāja. https://myperfectdog.lv/ Vairāk par šo lasi šeit: https://myperfectdog.lv/izglitojosi-r... Raidījumu vada: Edgars Zaikovskis, petexpert.lv akadēmijas vadītājs. Visas preces un papildus informāciju par produktiem meklē www.petexpert.lv. Raidījums tapis sadarbībā ar Prins suņu un kaķu barībām. Seko mums Facebook un Instagram. 1. https://www.facebook.com/petexpertlv. 2. https://www.instagram.com/petexpertlv. Klausies mūs Spotify: petexpert.lv Akadēmija.

 • Spēles ar kaķiem un kaķu rotaļlietas: ko un kā vajadzētu tev zināt?

  Spēles ar kaķiem un kaķu rotaļlietas: ko un kā vajadzētu tev zināt?

  Sveiki mīļie draugi! Šajā reizē runājam par kaķu mantām, spēlēm un to, kā tas attīsta jūsu kaķi. Vai tas ir vajadzīgs, ko darīt un kam jāpievērš uzmanība? Par šo un daudz ko citu šīs reizes raidījumā! Studijas viesis: Sanita Straume, veterinārārste, petexpert.lv konsultante. Raidījumu vada: Edgars Zaikovskis, petexpert.lv akadēmijas vadītājs. Visas preces un papildus informāciju par produktiem meklē www.petexpert.lv. Raidījums tapis sadarbībā ar Prins suņu un kaķu barībām. Seko mums Facebook un Instagram. 1. https://www.facebook.com/petexpertlv. 2. https://www.instagram.com/petexpertlv. Klausies mūs Spotify: petexpert.lv Akadēmija.

 • Suņu apmācības ābece| kā to sākt| ko sagaidīt no suņa un mūsu attiecībām

  Suņu apmācības ābece| kā to sākt| ko sagaidīt no suņa un mūsu attiecībām

  Sveiciens petexpert.lv akadēmijā! Šoreiz runājam par suņu apmācību un pirmajiem soļiem tajā. Kam gatavoties un kas jāņem vērā! Studijas viesis: Laine Kupča, Kinoloģe un manssuns.lv vadītāja. Raidījumu vada: Edgars Zaikovskis, petexpert.lv akadēmijas vadītājs. Visas preces un papildus informāciju par produktiem meklē www.petexpert.lv. Raidījums tapis sadarbībā ar Prins suņu un kaķu barībām. Seko mums Facebook un Instagram. 1. https://www.facebook.com/petexpertlv. 2. https://www.instagram.com/petexpertlv. Klausies mūs Spotify: petexpert.lv Akadēmija.

 • Suņa nozīme policijas darbā| kā kļūt par kinologu policijā| kā mācīt suni?

  Suņa nozīme policijas darbā| kā kļūt par kinologu policijā| kā mācīt suni?

  Sveiciens petexpert.lv akadēmijā! Šajā reizē runāsim par policijas darbu un to, kāda loma tajā ir sunim. Tā pat, viesis mums pastāstīs padomus par suņa apmācību un atbildēs uz jautājumu, kā kļūta par kinologu policijā. Studijas viesis: Laine Kupča, Valsts policijas kinoloģe un massuns.lv vadītāja. Raidījumu vada: Edgars Zaikovskis, petexpert.lv akadēmijas vadītājs. Visas preces un papildus informāciju par produktiem meklē www.petexpert.lv. Raidījums tapis sadarbībā ar Prins suņu un kaķu barībām. Seko mums Facebook un Instagram. 1. https://www.facebook.com/petexpertlv. 2. https://www.instagram.com/petexpertlv. Klausies mūs Spotify: petexpert.lv Akadēmija.

 • Kas ir svaigbarošana? Kā izvēlēties pareizo barību?

  Kas ir svaigbarošana? Kā izvēlēties pareizo barību?

  Sveiciens Petexpert.lv akadēmijā! Šajā raidījumā runāsim par mīluļa barošanu ar svaigu barību. Kādi ir plusi un mīnusi un, kā to iesaka speciālisti! Studijas viesis: Sertificēta suņu barošanas speciāliste, kinoloģe, veikala “Barfus” vadītāja Diāna Kontakeviča. Raidījumu vada: Edgars Zaikovskis, petexpert.lv akadēmijas vadītājs. Vairāk par produktiem meklē šeit: https://www.barfus.lv/produkcija/prins Visas preces un papildus informāciju par produktiem meklē www.petexpert.lv. Raidījums tapis sadarbībā ar Prins suņu un kaķu barībām. Seko mums Facebook un Instagram. 1. https://www.facebook.com/petexpertlv. 2. https://www.instagram.com/petexpertlv. Klausies mūs Spotify: petexpert.lv Akadēmija.