JUST DO IT

by Oksana Reka / spiker / szef projektu integracji społecznej

Certified employment agency.

produced at REKA' music studio by sound engineer Viktor Reka

Фахові видання українською мовою.

Podcast episodes

 • Season 1

 • Як написати CV, щоб знайти працю в Польщі?

  Як написати CV, щоб знайти працю в Польщі?

  CV - є обов’язковим, навіть якщо у вас мало досвіду, оскільки це форма спілкування з роботодавцями в процесі пошуку роботи.CV - це структурована письмова презентація вашої пропозиції. Це рекламний матеріал для ваших навичок, кваліфікації, сильних сторін і професійних досягнень. Він покликаний показати вас як кандидата, який ідеально вписується на нову посаду.Надсилаючи або завантажуючи CV, ви даєте знак, що вас цікавить праця на даній посаді або в даній компанії. Ваше CV має пояснити вашій аудиторії, що ви задовольняєте їх потреби, щоб вони захотіли з вами зустрітися. Кожна деталь вашого CV може бути переглянута і проаналізована під час співбесіди, тому вам потрібно зробити його якомога досконалішим.

 • Season 2

 • Приготування до співбесіди

  Приготування до співбесіди

  Коли справа доходить до пошуку праці, одним із найважливіших моментів є процес співбесіди. Якщо Вас відібрали для співбесіди з потенційним працедавцем, це означає, що Ви пройшли перший етап перевірки і тепер можете продемонструвати свої навички, досвід та особистість.Однак, щоб справити хороше враження і підвищити шанси отримати працю, необхідно ретельно підготуватися до співбесіди. Перед тим, як піти на співбесіду, важливо зробити домашнє завдання та дослідити компанію, у якій Ви претендуєте працювати . Це допоможе Вам зрозуміти їхні цінності, цілі та вимоги, а також покаже інтерв’юеру, що ви щиро зацікавлені в посаді. Ви повинні почати з перегляду веб-сайту компанії та профілів у соціальних мережах, щоб отримати уявлення про їхні продукти, послуги та місію компанії.Про ці та інші важливі моменти приготування до співбесіди, слухайте в подкасті від JUST DO IT – «Приготування до співбесіди». Професійні поради щодо того, як правильно підготуватися до співбесіди з потенційним працедавцем, Вам надасть спікер проекту – Оксана Река. Тож запрошуємо до студії Reka Music на подкаст по ефективному працевлаштуванню. Приємного прослуховування та вдалого приготування до співбесіди!

 • Season 3

 • Розсилка CV, пошук праці

  Розсилка CV, пошук праці

  Ви маєте професійне CV, що далі? Куди звертатись і кому його висилати, де шукати працю? Ринок праці в Польщі є висококонкурентним, і пошук підходящої роботи може зайняти деякий час. Однак існує багато можливостей, про які Ви дізнаєтесь з цього подкасту. Почніть із дослідження онлайн-дошок з питань вакансій та інших веб-сайтів, які спеціалізуються на оголошеннях про роботу в Польщі:https://www.pielegniarki.info.pl/https://woipip.pl/https://opiekaseniora.pl/https://niania.pl/https://pracujwkulturze.nck.pl/https://layboard.com/vakansii/rabota-v-polshehttps://www.adzuna.pl/https://oferty.praca.gov.pl/https://www.pracuj.pl/https://www.praca.pl/https://www.olx.pl/praca/https://pl.jooble.org/https://pl.indeed.com/www.pracadlaukrainy.plhttps://ukraincydopracy.pl/https://pl.razem.work/cvhttps://wschodpracuje.pl/oferty-pracy/http://polandpraca-ua.com/pl/https://rocketjobs.pl/https://theprotocol.it/https://nofluffjobs.com/plhttps://www.jobs4ukraine.eu/JOBLLEGRO | Платформа рекрутаційнаhttps://www.karierawfinansach.pl/https://www.goldenline.pl/https://www.linkedin.com/

 • Season 4

 • Трудові договори

  Трудові договори

  Трудовий договір у Польщі є юридично обов’язковим документом, який визначає умови працевлаштування між роботодавцем і працівником. Він визначає права та обов’язки обох сторін і є важливим аспектом будь-яких трудових відносин. Під час укладення трудового договору важливо уважно ознайомитись із його змістом та ознайомитися з правами та обов’язками, що випливають із цієї форми найму. У Польщі існує декілька видів трудових договорів, зокрема umowa o prace, umowa zlecenie та umowa o dzieło. Про види трудових договорів та їх особливості більш детально в цьому подкасті Вам розповість Оксана Река.