Inovačné kreslo

by Peter Breyl

Podcast o inováciách a startupoch, do ktorého si pozývame zaujímavých hostí, ktorí vám prezradia, ako premeniť svoj nápad na úspešný podnikateľský projekt. Dozvieš sa mnohé zaujímavé informácie od úspešných startupistov a podnikateľov, ktoré pomôžu možno aj tebe prekonať zdanlivo neprekonateľné prekážky. Inšpiruj sa tými najlepšími, počúvaj Inovačné kreslo.

Podcast episodes

 • Season 1

 • Inovačné kreslo no.3 - Founders Challenge Competition s Ivanou Kučerovou

  Inovačné kreslo no.3 - Founders Challenge Competition s Ivanou Kučerovou

  Founders Challenge Competition je stredoškolská súťaž o najlepší podnikateľský a inovačný projekt v Košickom kraji. Je to jedinečná príležitosť, ktorá umožňuje premeniť nápady na konkrétne podnikateľské projekty a zároveň spolupracovať s nadnárodnými spoločnosťami a špičkovými mentormi, ktorí poradia, ako správne navrhnúť business model riešení. Do súťaže sa môžu zapojiť študentské tímy ale aj jednotlivci so svojími podnikateľskými nápadmi. Registrácia je už spustená a bude trvať do 15.04.2024 na stránke https://ickk.sk/founderschallenge-2/. Tak neváhaj a vymysli dačo dzivé!

 • Inovačné kreslo no.2 - Andrej Dula zo spoločnosti Rezztek

  Inovačné kreslo no.2 - Andrej Dula zo spoločnosti Rezztek

  Rezztek® je slovenský startup, ktorého cieľom je nastaviť nový trhový štandard pre profesionálnych a amatérskych hokejistov. Patentovaný materiál čepele hokejky Rezztek® umožňuje lepšiu kontrolu puku, rýchlejšie a presnejšie strely a je plne prispôsobiteľný potrebám hráčov. Bol vyvinutý s kapitánom a legendou Boston Bruins Zdenom Chárom. V súčasnosti sa používa vo viac ako 50 % organizácií NHL.

 • Inovačné Kreslo 1

  Inovačné Kreslo 1

  Do historicky prvého podcastu Inovačného kresla sme si nemohli pozvať nikoho iného ako riaditeľa Inovačného centra Košického kraja Peťa Breyla, ktorý je s ICKK od úplného začiatku. Vypočujte si jeho príbeh o inováciách, o tom ako funguje inovačné centrum a na čom aktuálne v Košickom kraji pracujú.