I did it so you don´t have to

by Alexandra Zoe

Hey stranger, moje meno je Alexandra Zoe a vítam ťa pri mojom novom podcaste s názvom I did it so you don´t have to.

Podcast je zameraný na rôzne témy ako osobnostný rozvoj, dospievanie, zdieľanie životných skúseností a mnoho ďalších zaujímavých tém.

Ak sa chceš stať členom našej komunity sleduj I did it so you don´t have to podcast na h ... 

 ...  Read more

Podcast episodes

 • Season 2

 • Ep.2 S.2 Vytváranie a udržiavanie kamarátstiev v 20tke

  Ep.2 S.2 Vytváranie a udržiavanie kamarátstiev v 20tke

  Dnešná epizóda nás prevedie témov kamarástiev. Budeme sa zaoberať otázkov prečo je Gen Z, údajne tá najosamelejšia generácia a ako nás a naše kamarástva ovplyvil covid. Full epizóda s poradňou You did it so we can talk about je dostupná na I did it so you don´t have to | Herohero.

 • Ep.1 S.2 Prečo nemáme čas na veci ktoré nás bavia?

  Ep.1 S.2 Prečo nemáme čas na veci ktoré nás bavia?

  Ahojte kamaráti po roku som späť v plnom prúde! Už po novom aj na youtube, a nie len s mojím hlasom, ale už aj s mojou tvárou a pridal sa k nám aj špeciálny hosť Jessie! Dnešná téma sa zaoberá tým ako zneužívame telefóny, sociálne siete a podobné médiá a potom sa divíme, prečo stále nemáme dosť času na veci a ľudí ktorých máme radi. Nové epizódy môžeš očakváť každý druhý pondelok a pre plnú verziu epizód, bez reklám a s novou poradňou You did it so we can talk about it ma odoberaj na mojom herohero! Ďakujem za podporu a uži si epizódu!

 • Season 1

 • Ep. 7 Valentín edition: Moja relationship history

  Ep. 7 Valentín edition: Moja relationship history

  Dnes je Valentín! Či si single, taken or whateva, spoločne sa dnes pustíme do mojej tragic, funny, happy mostly sad vzťahovej histórie z ktorej sa rozhodne máme z čoho poučiť. Get your snacks (Ben and jerry´s ice cream is prefered) and enjoy! Happy valentines day, xoxo Alex IG: @zoexxandra

 • Ep.6 Toxic masculinity a jej odvrátená strana

  Ep.6 Toxic masculinity a jej odvrátená strana

  Hey, vítam vás pri mojej "comeback" epizóde môjho podcastu I did it so you don´t have to. Dnes sa zaoberáme veľmi dôležitou tématikou, ktorej by sa v celkovom dianí malo venovať oveľa viac pozornosti ako doteraz. Témou je masculinita a konkrétne jej toxické prejavy a čo sa za nimi skrýva. Spoločne nahliadneme do sveta mužov a priblížime si ich dospievanie a spoločenské normy, ktoré su pre nich tak isto nerealistky postavené ako pre nás ženy.

 • Ep.5 Niekedy je všetko super - Niekedy je všetko na h*vno

  Ep.5 Niekedy je všetko super - Niekedy je všetko na h*vno

  Niekedy je všetko super. Niekedy je všetko na hovno. No vždy sú to tvoje emócie, tvoje rozhodnutia a tvôj život Ahojte som tu pre vás znova s novou epizódou. Dnešná téma je ako sa čo najzdravšie dokážeme prenášať, cez ťažké situácie. Preberáme rôzne typy coping mechanisms a ako si nájsť ten správny pre seba. Viac info na instagrame @zoexxandra.