Gap Time

by Gap Time

Conversations with Ali and Ghazaal on miscellaneous topics

Podcast episodes

 • Episode 99 - Digital Guillotine | گیوتین دیجیتال برای بریدن سر سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرها

  Episode 99 - Digital Guillotine | گیوتین دیجیتال برای بریدن سر سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرها

  از وقتی مت‌گلا شد و عکس‌های سلبریتی‌ها تو همون شبی که عکس‌های جنگ و بمب‌بارونی داشت توسط مردم بدون پوشش خبری پخش میشد، به پوشش خبری انچنانی، خ دوشنبه هفته پیش توی نیوروک مت‌گلا بود و تمام مطبوعات و مردم و صفحه‌های مجازی بیشتر سلبریتی‌ها اختصاص داده شده بود به این مراسم مجلل و در حالی که نقطه‌ای از دنیا زقر بمب‌بارون شدن بود، همه حواس‌ها و چشم‌ها روی لباس و سر و وضع سلبریتی‌ها رو پله‌های مت بود. این انگار برای خیلی‌ها یه تلنگری بود که به سلبریتی و اینفلوئنسرها باید درس بدن و بهشون نشون بدن که قدرتشون به فالو کردن و توجه مردم وصله و موقعی که به نظر میاد دارن توی یه دنیای بدون درد و جنگ با کلی زرق و برق پارتی میکنن و برای موزه پول جمع میکنن، باید پای لرزش بشینن و دسته جمعی بلاک بشن. تو این قسمت و گپ خودمونی با ما همراه باشین تا بیشتر راجع به اتفاقات اخیر و این موج نفرت به سمت سلبریتی‌ها که به نظر خیلی‌ها به یه ویدیو تیک‌تاک شروع شد حرف بزنیم.

 • Episode 98 - Amanda Knox - دانشجوی بی‌گناهی که به قتل محکوم شد

  Episode 98 - Amanda Knox - دانشجوی بی‌گناهی که به قتل محکوم شد

  اماندا برای مدت موقت به ایتالیا نقل مکان میکنه و بعد از یه شبی که جزییاتش رو هیچکس حتی خود اماندا هم به یاد نمیاره، هم اتاقی انگلیسیش با بیشتر از ۴۰ ضربه چاقو توی اپارتمانشون به قتل میرسه. سه نفر برای این قتل به زندان میرن ولی همشون مقصر نبودن. تو این قسمت با ما همراه باشین تا این پرونده معروف رو یا هم مرور کنیم.

 • Episode 97 - Harry Potter 15 | نیمه آخر کتاب هفتم هری پاتر

  Episode 97 - Harry Potter 15 | نیمه آخر کتاب هفتم هری پاتر

  اینم از آخرین قسمت روی کتاب‌های هری پاتر. مرسی که تا اینجا همراهمون بودین واقعا یکی از بهترین قسمت‌های گپ‌تایم دور هم جمع شدن پاترهدها بود و این داستان و دنیای جادویی توی خیلی از قسمت‌های زندگیم نقش به یادموندنی داشته که جدیدترینش گپ زدن و آشنا شدن با شماها بود. حالا این شما و این هم چهار ساعت و خورده‌ای توی دنیای جادوگری به دنبال شکست دادن دشمن برای همیشه و افشا کردن واقعیت‌های پشت صحنه توی این هفت سال. امیدواریم همون اندازه که ما از ضبط قسمت‌ها لذت بریم، شما هم با شنیدنش تجربه کنین

 • Episode 96 - Madeline McCann | چه بلایی سر مدلاین اومد؟

  Episode 96 - Madeline McCann | چه بلایی سر مدلاین اومد؟

  مدلاین چهار ساله در ماه می تو سال ۲۰۰۷ از توی هتل ربوده میشه. این پرونده یکی از بیشترین توجه رو از سمت مردم به خودش گرفت در حد ۱۶ میلیون پوند از سمت دولت و میلیون‌ها دیگه از افراد معروف و ثروتمند از جمله جی کی رولینگ. پدر و مادر مدلاین هم مدتی جزو مطنونین حساب میشدن تا اینکه نمیتونه مدرکی علیه پدر و مادر پیدا کنه و از ایست مظنونین حذفشون میکنه. حالا اینکه دقیقا چجوری مدلاین تو موقعیتی قرار گرفته که بدون هیچ رد پایی دزدیده بشه و بقیه مظنونین پرونده، تو قسمت جدید گپ‌تایم با ما همراه باشین و بعد از اینکه گوش کردین بیاین بگین به نظر شما چه بلایی سر مدلاین اومد؟

 • Episode 95 - Vanderbilts | ثروتی که تموم شد

  Episode 95 - Vanderbilts | ثروتی که تموم شد

  خانواده وندربیلت یکی از ثروتمندترین‌ها بودن و کورنلیوس سال‌های زیادی به عنوان پولدارترین و در نتیجه قدرتمندترین مرد در امریکا شناخته میشد. توی این قسمت با ما همراه باشین تا ببینیم کورنلیس چجوری فقط با ۱۰۰ دلار در سن ۱۶ سالگی به این نقطه میرسه و این ثروتی که میتونست همیشگی باشه و چندین نسل رو پوشش بده چه بلایی سرش میاد