KULINARNE WYCIECZKI

by FOODist Anna Marciniak

Jeśli lubicie wycieczki i lubicie jeść - lepiej nie mogliście trafić. Zabiorę Was z kanap prosto do miejsc pałnych zapachów, smaków i tekstur. Gotowi? Zapinajcie pasy, przygotujcie paszporty - ruszamy!

Podcast episodes

 • Season 1

 • wycieczka do: TURCJI

  wycieczka do: TURCJI

  Cześć po 20 miesiącach przerwy! Wracam z nową energią i nowymi wycieczkami. Równolegle z prowadzeniem podcastu, zamierzam prowadzić na moim instagramie cykl spotkań live, kulinarno-podróżniczych, w których zaproszeni przeze mnie goście będą dzielić się swoimi wspomnieniami z jedzeniowych wycieczek. Zapraszam! @anna_marciniak_foodist

 • wycieczka do: IZRAELA

  wycieczka do: IZRAELA

  Kraj z niezwykłą historią, która odegrała ogromny wpływ na kulturę kulinarną. Kuchnia koszerna, kuchnia pełna zapachów, aromatów... Zapraszam Was na wycieczkę do Izraela.

 • wycieczka do: TOSKANII

  wycieczka do: TOSKANII

  Toskania! Kraina winem i mięsem.... Wait, jeszcze raz. Toskania! Przepiękna włoska kraina, do której zabieram Was na wycieczkę. Smacznego!

 • intro

  intro

  Cześć! Szalenie się cieszę, że tu jesteś! Opowiem Tobie, dlaczego wymyśliłam sobie podcast i dlaczego myślę, że może być on być ciekawy i ważny w trudnym czasie.