• Pricing
  • Sign In
The Founders

The Founders

by Andreas lyhammer
EntrepreneurshipSelf-Improvement
Season 1
mitt første intervju - Kjetil Fyllingen fra sunnhordlandpodden
Eg har fått tips og triks frå nokon med mykje meir erfaring enn meg. Eg stiller "dumme" spørsmål, og Kjetil var superhyggelig og svarte så godt han kunne. Utrolig takksam for at han var så tålmodig! Du bør absolutt sjekke ut podcasten til Kjetil, Sunnhordlandpodden, her: https://open.spotify.com/show/6t68Ezy9L26DvCcHV7qTEQ?si=1U41paV7Qe64EUazSjZDNQ
S1 · E3
Dec 19, 2024
30:05
en samtale med meg selv.
I denne pilotepisoden av The Founders Podcast snur vi mikrofonen mot verten selv, Andreas Lyhammer. litt kort der eg foteller om hva eg har gjort og der eg reflekterer og maser om meg selv. Som student og gründer deler Andreas sin historie, inspirasjon og tanker om hva det betyr å bygge noe eget mens man fortsatt er i startfasen av livet. Vi utforsker hvordan innsats i dag kan skape en varig, meningsfull fremtid, og gir lytterne et unikt innblikk i personen bak podcasten. Bli med på en reise gjennom Andreas' lidenskap, refleksjoner og visjoner for fremtiden.
S1 · E2
Dec 10, 2024
12:35
kort intro om podcasten.
hei og velkommen til The Founders Podcast, podcasten om entreprenørskap innovasjon og folkene bak ideene. mitt navn er Andreas Lyhammer, gründer og student i Bergen! dette er en kjapp intro episode om podcasten.
S1 · E1
Dec 18, 2024
0:58
© RSS America LLC.
Podcast Standards CertifiedIAB Tech Lab
Resources
  • What’s New ✨
  • Affiliates
  • Blog
  • Press
  • Press Kit
  • Media Kit
  • Support
More from RSS.com
  • Partners
  • Reviews
  • Tools
  • Audio to Video
  • Find my feed
  • Switch to RSS.com
Legal
  • Cookie policy
  • Privacy policy
  • Terms of Service
Community
Check out all the great shows hosted on RSS.com.
See podcasts
Choose language