Pembenin Elli TonuExplicit

by Kendini Sifirla -Müge Yücel

Aşkın Tonları pembedir. Kırmızı tonlarında kışkırtıcı, sıcak ve delirten, içimizi kıpır kıpır hissettiren aşktan, yumuşacık bembeyaz olan saf sevgiye kadar uzanan konuları ele alıyorum. Okuduklarımdan ve yaşadıklarımdan, danışanlarımdan gördüklerimden esinlenerek aşk ve ilişkilerin boyutlarını, sevgi hakkındaki bilinmesi gerekenleri, mutlu ve sağlıklı ilişkilerin kurulabilmesi için temel bilgiler ve şartların neler olduğunu anl ...   ...  Read more

Podcast episodes

 • Season 2021

 • Ep 15 İşte Sevgililer Günü

  Ep 15 İşte Sevgililer Günü

  Şubat ayı geldi ve Sevgililer Günü yine başımızda... bekleyen ayır, beklemeyen ayrı, hazırlık yapan ya da yaptıran... Bu gün gerçekten kutlanılmalı mı? Bu tüm sevgililerini günü mü? Siz bir çift olarak kendi geleneğinizi yapsanız? Bekarsanız, büyük ihtimalle yine mi yaaa diyorsunuzdur... Sevgililer Günü neymiş, neler yapılabilirmiş, ve kendimizi gerçekten böyle bir güne hazırlamalımıyız... işte sizin için bir kaç fikir topladım. Sevginin Gücü kutlu olsun!

 • Ep 14 Aldatıldım

  Ep 14 Aldatıldım

  Aldatmak ve aldatılmak... gençliğimizde ve öğrendiklerimiz ile sınırlı kalmıyor, yaşanmışlıklar, tutum, yetiştirilme tarzımız ve mevcut ilişkimizin durumu, her biri açısından ihanete farklı bir büyüteç 'den bakıyor. İlişkilerimizde bununla ilgili içimizde taşıdığımız kuşkular, şüphelenmeler ve suçluluk duygularını hızlıca bir gözden geçiriyor. Aldatmak nerden başlıyor, neler aldatılmaya giriyor ve bunun sonu kesinlikle ayrılık mı?

 • EP 13 Kıskançlık

  EP 13 Kıskançlık

  Herkesin merak ettiği, ama kimsenin itiraf edemediği konu. Kıskançlık. Herkes biraz da olsa kıskançlık hisseder. Bazıları daha fazla bazıları daha az... ama o duygu hepimizde var. Üstelik bu konu üzerinde bir ton araştırma yapılmış, ve her açıdan işlenmiş. Bu podcast içeriğinde baştan sona bu duygunun nedenleri, nasıl yüzeye çıktığı kadın ve erkekler arasındaki farklılıkları değerleyip topladım.. Umarım faydalı olur.

 • Season 2020

 • Ep 12 Eşini Değiştirmek Mümkün Mü?

  Ep 12 Eşini Değiştirmek Mümkün Mü?

  İlişkilerimizde eşimizin yaptığı hatalarını bir gösterebilsek, kesinlikle değişecektir diye umutlanırız. Ama nedense, istediğimiz gibi bir değişiklik yaratamayıp, daha çok sorunun ortaya çıktığını görürüz. Peki, eşimizin yaptığı hareketlerini değiştirmek mümkün mü sizce? Acaba kullandığımız yöntemi biraz değiştirirsek, ve mutlu ilişkiler yaşayan çiftlerin uyguladıklarını yaparsak, bizim de mutlu bir ilişkimiz olur mu?

 • Ep 11 Aşkım, Konuşmamız Lazım!

  Ep 11 Aşkım, Konuşmamız Lazım!

  Konuşmamız lazım... Ne kadar da tüyler ürpertici bir cümle ama değil mi? Bir ilişkide bu en çok kadın tarafından kullanıldığı bir gerçektir... ancak o cümleyle ilgili o kadar çok yanlış bildiğimiz ve bilmediklerimiz vardır... Bu bölümde biraz farkındalık yaratmak istedim... iyi dinlemeler...