Kormos Bálint, Koby: Nem érdekelt...

Kormos Bálint, Koby: Nem érdekelt, hogy nem győztem, csak szabadulni akartam

Partizán by Partizán média

Episode notes

A Big Brother 1. évadának ezüstérmese Kormos Bálint, Koby volt. Amikor 2002 után épp megbukott Orbán Viktor első kormánya a vicc kedvéért beköltözött a Big Brother Házba, de akkor még nem foglalkozott a politikával. A designerként dolgozó Koby életét később több ponton is meghatározta a politika, például a Kurucinfón is írtak róla, szélsőjobboldaliak tiltakoztak egy kiállítása kapcsán. Koby arról is mesélt, hogy milyen volt együtt dolgozni Kulcsár Krisztiánnal, amikor a Magyarock szurkolói márkát tervezték, és beszámolt róla, hogy milyen embernek ismerte meg Németh Balázst. Beszélgetésünkben szóba kerül a média felelőssége és az elmúlt 16 év, valamint az is, hogy hogyan lehetne kikerülni a kollektív depresszióból.

Ha kíváncsi vagy a Big Brother 1. Történetére, ajánljuk Klág Dávid cikkét:

 ... 

Read more
Keywords
partizánnémeth balázspartizán politikapartizán podcasttv2big brotherkobykulcsár krisztián