מרשם לבינג'Explicit

by מאגי גל

מאגי וחברים נפגשים ב"מרשם לבינג" פעם בשבוע לשוחח על סדרות, סרטים ויצירות מעניינות בהיבטים יצירתיים, פסיכולוגיים, פילוסופיים, קולנועיים, היסטוריים וחברתיים. מהטראש הכי מוכר ועד לאיכות הכי אינדית, לא מפחדים מספויילרים, דרמה או ביקורתיות. הצטרפו אלינו לשיחה לא מסוננת וכמעט לא ערוכה.

Podcast episodes

 • Season 3

 • פרק 148- מונולוג חד פעמי על טלוויזיה

  Explicit

  פרק 148- מונולוג חד פעמי על טלוויזיה

  Explicit

  מאגי והמיקרופון נפגשים לשוחח על "מה טלוויזיה היא בשבילי?" לפרק קצת יותר אישי מהרגיל עם הבלחות להיסטוריה של הטלוויזיה.

 • פרק 147- אויבות

  Explicit

  פרק 147- אויבות

  Explicit

  מאגי וזוהר אורבך ("בלוקבאסטר", "וואלה!") נפגשים לשוחח על מלא מלא דברים שהם לא הסדרה "אויבות". בפרק נשוחח על חומות של תקווה, טקס האוסקר, מגנוליה, פיליפ סימון הופמן, כוכבניות, נשים והומאים עושות תסביכים ביחד, ריאן מרפי, טרומן קפוטה ומה קשור בכלל האיבר של יוחנן המטביל? שימו 3> שהשיחה על הסדרה מתחילה ב 37:02.

 • פרק 146- אווטאר- כשף האוויר האחרון

  Explicit

  פרק 146- אווטאר- כשף האוויר האחרון

  Explicit

  מאגי, סיגל צחורי וזיו הרמלין-שד"ר נפגשות לשוחח על עיבוד שנוי במחלוקת במיוחד- "אווטאר- כשף האוויר האחרון", לפרק הפוך! בפרק נשוחח על "השראות אסייתיות, מלחמות, אסטתיקה של טבח, התנחלויות של אומת האש, ילד פציפיסט בן 100, מה עושה בורר טוב בין עולם הרוחות לעולם בני האדם, פילטר אופל ומה קשור בכלל ריברדייל?

 • פרק 145- ענן אטלס

  Explicit

  פרק 145- ענן אטלס

  Explicit

  מאגי ויואל דגני נפגשים בכדי לשוחח על הסרט הכי מבלבל שעשו האחיות וצ'אוסקי- "ענן אטלס". בפרק נשוחח על אנסמבל, ליהוק אותם שחקנים לתפקידים שונים, ליברלים ושמרנים , על מה הסרט בעצם, ערך הויקיפדיה הכי טוב בעולם, מה מקשר בין הסיפורים, גלגול נשמות חילוני ומה קשור בכלל יוטיוב מלפני 15 שנה?

 • פרק 144- אורי ואלה

  Explicit

  פרק 144- אורי ואלה

  Explicit

  מאגי וזיו הרמלין שד"ר נפגשות לשוחח על "אורי ואלה" הסדרה שהביאה לנו את "טיטו ורוחו". בפרק נשוחח על לואיזם, סורקיניזם, עוד קצת על בימוי נוגה, האם הסדרה היא אבסורד או קומדיה רומנטית, בעיקר נריב על איכות הסדרה ואמנות ומה קשור בכלל בוג'אק הורסמן?