מרשם לבינג'Explicit

by מאגי גל

מאגי וחברים נפגשים ב"מרשם לבינג" פעם בשבוע לשוחח על סדרות, סרטים ויצירות מעניינות בהיבטים יצירתיים, פסיכולוגיים, פילוסופיים, קולנועיים, היסטוריים וחברתיים. מהטראש הכי מוכר ועד לאיכות הכי אינדית, אנחנו לא מפחדות מספויילרים, דרמה או להיות ביקורתיות. הצטרפו אלינו לשיחה לא מסוננת וכמעט לא ערוכה.

Podcast episodes

 • Season 3

 • פרק 138- נוטינג היל

  Explicit

  פרק 138- נוטינג היל

  Explicit

  מאגי ורמי שני נפגשים לשוחח על סרט כל כך דביק שבלתי אפשרי להסיר אותו מהשיניים- "נוטינג היל". בפרק נשוחח על קומדיות רומנטיות, קריפיות, היופי של ג'וליה רוברטס, ז'אנרים, אומה תורמן, שיח מעמדות אנגלי ומה קשור בכלל ג'ון לה קארה?

 • פרק 137- משמר הגבול

  Explicit

  פרק 137- משמר הגבול

  Explicit

  מאגי וזיו הרמלין שז"ר נפגשות לשוחח על הסדרה הכי לא אסקפסטית לעת הזאת- "משמר הגבול". בפרק נשוחח על מילטריזם, מה עושים עם הפרוגרס, נוער רפול פוגש את צה"ל, מה יגידו הגויים, תחקיר עובדה על המסתערבות ומה קשורה בכלל ברית מילה?

 • פרק 136- קת'רינה

  Explicit

  פרק 136- קת'רינה

  Explicit

  מאגי ויואל דגני נפגשים לשוחח על הקומדיה הלעיתים היסטורית לעיתים דרמתית "קת'רינה". בפרק נשוחח על פאנפיק היסטורי, מרי אנטואנט וקת'רינה, למה רוסיה היא רוסיה, מחוך והריון, פרופגנדה, מלחמות ומה קשור בכלל עידן הברונזה?

 • פרק 135- קשקושי מלחמה

  Explicit

  פרק 135- קשקושי מלחמה

  Explicit

  חזרנו! נעם ומאגי נפגשות לקשקש על המלחמה. בפרק נדבר על מה שלומנו, מה זה פרפר, למה מאגי לא יודעת מה זה מלחמדת שמד, האם אפשר לצרוך בכלל תוכן בשלב הזה?, למה ניר דבורי מדבר בלי סאונד זה הדבר הכי מלחיץ שראינו והאם התקשורת תפקדה בכלל?המלצות לפרקים למייל: mirsham2binge@gmail.com

 • פרק 134- בשורות טובות

  Explicit

  פרק 134- בשורות טובות

  Explicit

  אחרי חודשיים ארוכים, נעם טיילור ומאגי נפגשות לריב על "בשורות טובות", הפאנפיק הכי מפורסם על התנ"ך. נדבר על הספר עליו מבוססת הסדרה, נישתיות הפאנדום והמחויבות שלה, מיתולוגיה מהתנ"ך והנצרות, תסמיני עונה שנייה, חטא האקספוזיציה, קווירבייטינג, ומה קשור בכלל התראות מהמחשב? המלצות לפרקים למייל: mirsham2binge@gmail.com