Mezi kuželkami s Petrem Haisem

by Petr Hais

Oficiální podcast České bowlingové asociace, Mezi kuželkami, není jen o rozhovorech s hráči a trenéry. Jedná se také o možnost nahlédnout na bowling jako na sport. S jednotlivými hosty často rozebíráme konkrétní stránky sportovního bowlingu a snažíme se je přiblížit rekreačním hráčům i nehrajícím divákům. Nově také nebudete ochuzeni o shrnutí těch nejdůležitějších událostí v bowlingu za uplynulý měsíc. Sledujte tento podcast, k ...   ...  Read more

Podcast episodes

 • Season 1

 • Mezi kuželkami - speciál k MS mužů s Lukášem Homolou

  Mezi kuželkami - speciál k MS mužů s Lukášem Homolou

  Už dnes startuje v Kuvajtu mistrovství světa v bowlingu! Šestice českých reprezentantů vyrazila na Blízký východ s medailovými ambicemi a nejen o týmu jsem si povídal s vedoucím výpravy Lukášem Homolou. Pověřený hlavní trenér exkluzivně z Kuvajtu hovořil o nedávném úspěchu Lukáše Jelínka na turnaji Evropské bowlingové tour nebo o tom, jak probíhal výběr koulí před odletem. Příjemný poslech!

 • Mezi kuželkami s Janou Marešovou

  Mezi kuželkami s Janou Marešovou

  Nové povídání Mezi kuželkami je tady! Tentokrát jsem si povídal s dvojnásobnou mistryní ČR například o tom, proč si musela dát od bowlingu téměř desetiletou pauzu a Jana také prozradila, jakým způsobem trénuje. Na závěr přišla řeč i na rozdíly mezi seniorskými a věkově neomezenými turnaji.

 • Mezi kuželkami s Denisem Kincem

  Mezi kuželkami s Denisem Kincem

  Denis Kinc zažil ve své kariéře vzestupy i pády. V novém dílu podcastu Mezi kuželkami nebyla řeč pouze o medailích, ale také o tom, jak může bowlera zastavit zranění. Co v tom případě dělat? Jak se vrátit na dráhy? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte v povídání s pardubickým hráčem, který se nedávno rozhodl pro přestup z klubu Bowlingzone.

 • Mezi kuželkami - mistrovský speciál s Ondřejem Prekopem

  Mezi kuželkami - mistrovský speciál s Ondřejem Prekopem

  Je mu teprve 16 let, přesto už má na kontě první mistrovský titul mezi dospělými. Ondřej Prekop ale z tréninkového hlediska zažívá velmi turbulentní období. Jak se zvládá připravovat na velké turnaje a jaké cíle si dává na sezonu 2023/24? Mnohem více se dozvíte v tomto díle podcastu Mezi kuželkami.

 • Mezi kuželkami - speciál k ME mužů s Jaroslavem Lorencem

  Mezi kuželkami - speciál k ME mužů s Jaroslavem Lorencem

  Vloni získal pro Česko první medaili z mistrovství Evropy, letos spolu s Lukášem Jelínkem počet cenných kovů rozšířil. V novém povídání Mezi kuželkami jsme si povídali nejen o turnaji ve francouzském Wittelsheimu, ale dotkli jsme se také tématu neúčasti USA na mistrovství světa a pobavili se o Lorencově přípravě na ME žen v roli trenéra.