Én lennék ez, vagy ki szuszog itt?
Az év utolsó epizódjában sokat ugrálunk az időben, főleg az I. világháború előtti évekhez, és vissza. Ajánlunk egy kiállítást, és sokat foglalkozunk az álmokkal, és egy kicsit az After Crying zenekarral is. Találkozunk jövőre!