Podcast episodes

 • Season 3

 • Mihkel Jürimaa: "Pink Bourbon kohvisort - täiesti erakordne!"

  Mihkel Jürimaa: "Pink Bourbon kohvisort - täiesti erakordne!"

  Kohviekspert Mihkel Jürimaa on kohvijuttudega tagasi Heliampsude saates ning sel korral tuleb juttu hiljutistest kohvireisidest Kolumbiasse ja Vietnamisse, kohvitrendidest 2024ndal aastal ja paljust muustki huvitavast. Mõnusat ampsamist! Salvestus toimus Toidufilmide festivali sõbra ja loovagentuuri Imagine / TBWA stuudios 4. jaanuaril 2024. aastal. Saadet juhtis Taivi Koitla.

 • Maru Metspalu: "On aeg, et pearoog oleks vegan!"

  Maru Metspalu: "On aeg, et pearoog oleks vegan!"

  Heliampsude uue hooaja esimeses saates on toidupoeet Maru Metspalu, nagu Ester Kannelmäe Maru Metspalu uue raamatu tagakaanel kaunilt sõnastas. Maruga tuleb juttu nii tema uuest raamatust, olukorrast taimetoidumaastikul, Eesti Peakokkade Ühenduse tegemisest, eesseisvast Maailma Kulinaaria Olümpiast ja paljust muustki huvitavast. Head ampsamist! Salvestus toimus Toidufilmide sõbra ja loovagentuuri Imagine/TBWA studios 4. jaanuaril 2024. aastal. Saadet juhtis Taivi Koitla.

 • Season 2

 • Sander Kink: "Soovitan Austriat veinireisina, kohe kindlasti!"

  Sander Kink: "Soovitan Austriat veinireisina, kohe kindlasti!"

  Heliampsude uues saates on külas Prike veiniekspert, veinikoolitaja ning endine NOA Chef’s Halli ja Siigur Grupi peasommeljee Sander Kink, kes jagab veinitarkusi, räägib kogemusest peasommeljeena ühes Eesti parimas restoranis, muljetab oma veinireisidest ja juttu tuleb paljust muustki huvitavast. Muuhulgas võtame juppideks biodünaamilise, orgaanilise, naturaalse ja vegan veinid. Räägime ka orange veinidest ja mida peale hakata alkoholivabade veinidega. Tuleb juttu ka vahuveinide erisustest. Head ampsamist! Loe ka Sandri kogemuslugu Austriast siit. NB! Tegemist on alkoholiga, alkohol võib kahjustada teie tervist. Salvestust toimus 29. jaanuaril 2024. aastal loovagentuuri Imagine/TBWA stuudios. Saadet juhtis Taivi Koitla.

 • Helen Saluveer & Taivi Koitla: Filmijutud 2022

  Helen Saluveer & Taivi Koitla: Filmijutud 2022

  Toidufilmide festivali korraldajad Helen Saluveer ja Taivi Koitla räägivad filmijuttude episoodis 15.09-18.09.2022 kinos Sõprus toimuva Toidufilmide festivali seekordse programmi tagamaadest, filmidest ja mõtetest seoses nähtuga.

 • Andres Peets: Silverspoon on hindamatu tööriist restoranidele

  Andres Peets: Silverspoon on hindamatu tööriist restoranidele

  Heliampsude seekordses saates tuleb juttu Eesti esimesest ja ühtlasi vanimast gastronoomiakonkursist Silverspoon/Hõbelusikas selle ühe eestvedaja Andres Peetsiga. Juttu tuleb nii konkursi saamisloost, selle väärtusest restoranidele, hindamisest, heast nõust nii osalejatele kui ka kohtunikele ning ka tagasisidest nii restoranide tasemele Eestis kui ka poliitmaastikule raskel ajal. Head ampsamist! Salvestus toimus 07.06.2022. Saadet juhtis Taivi Koitla, Toidufilmide festival.