Chumelenice

by Lucie Petráková a Markéta Lukášková

Lucie & Markéta si řekly, že jejich duchaplné rozhovory by mělo slyšet víc lidí, než jen ony dvě. Chumelenice je podcast o ničem a taky dost o všem. Chyběl vám, jen jste o tom dosud nevěděli. Vychází každý pátek a jeho obsah není politicky korektní. Více na instagramu @chumelenice_podcast

Podcast episodes

 • Season 1

 • 67. Nedělní oběd u Eminemů, Jidáš Pirát a sex seniorů

  67. Nedělní oběd u Eminemů, Jidáš Pirát a sex seniorů

  ➡️ Na forendors elektronická tužka největší zrady v historii Survivoru a jak vypadá láska, sex a něžnosti po šedesátce Jak dle etikety pojídat hrášek? Vyrobí nám David Černý sošku velkopí*i? Bez jakýho divadla nemůžete žít? A proč bez Amerikánky jo? 😅 Co v nás zanechala Lenka Lanczová?

 • 66. Pinďour Karla Havlíčka, dokonalá deskovka a problémy s ptáky

  66. Pinďour Karla Havlíčka, dokonalá deskovka a problémy s ptáky

  ➡️ Na forendors 10 otázek, které projet s partnerem pro hezké chvilky a slova, ze kterých máme husí kůži Složil Karel Havlíček znělku všech malopéráků? Co bude dělat Jaromír Soukup bez televize? Zajdeme k Lele do salónu? Co dělají Češi v ložnici? Jak vypadá láska po šedesátce?

 • 65. Jak dobudeme O2 arenu, OdstřižeNela a daň za smrad

  65. Jak dobudeme O2 arenu, OdstřižeNela a daň za smrad

  ➡️ Na forendors rodinné boje o pojmenování potomků a zdanění oken, jmen a vousů Jak vypadala naše velkolepá show O2? Co se děje na mistrovství v hobbyhorsingu? Je možné ještě více nenávidět Radka? Napíše Prchal manifest naší Malé totalitky? Měl by Ondřej Novotný moderovat Růžu?

 • 64. Mnoho povyku pro prc, Feri is the new Horáková a čaje z Ruže

  64. Mnoho povyku pro prc, Feri is the new Horáková a čaje z Ruže

  ➡️ Na forendors pomsta Putinovi pomocí sexu na balkóně Jak se stát úspěšnou prostitutkou? Kolik šamstrů denně je třeba zvládnout? Uvidíme Shakespeara v pornodivadle? Jak obelstít letištní kontrolu? A proč ještě všechny nemáme osobního otroka?

 • 63. Ždímání beranice, prezentace prsou a Kuře pre nevestu

  63. Ždímání beranice, prezentace prsou a Kuře pre nevestu

  ➡️ Na forendors řešíme, proč je Andrej Babiš ideální bachelor a jakýma hláškama uzemnit Tomia u pultíku Proč musela Nela stáhnout z prodeje svý parfémy? O kolik sponzorů ještě přijde Atilla? Proč je Markéta 🐖? Bude Andrej místo růží rozdávat kuřata? A prijme Monike Šabltúru?