Miért tabu, ha gyermek nélküli él...

Miért tabu, ha gyermek nélküli életet választunk?

PszichoPontcast di PszichoPont

Note sull'episodio

Egy nő csak akkor tud kiteljesedni, ha anya lesz? Miért hallunk negatív kommenteket, ha valaki nem szeretne gyermeket? Hogyan jelennek meg a nemi különbségek ebben a témában? Az rendben van, ha egy férfi nem akar gyereket? A jövőhöz való hozzáállás hogyan befolyásolja az embereket?

Ezekre kérdésekre keressük a válaszokat. Szerinted hogy van ez?

PszichoPont csapata: Gáspár-Nagy Mariann, Koch Boglárka Lilla, Takács Enikő

Parole chiave
psychologymental healthrealtionshippersonallife