Podcast Jakuba Chmielniaka

di Jakub Chmielniak

Jakub Chmielniak zaprasza na swój podcast ciekawe osoby ze świata biznesu, kultury, nauki, internetu i rozrywki. Luźne rozmowy Jakuba dotykają spraw biznesowych, jednocześnie zahaczając o wszystkie ciekawe aspekty związane z życiem i twórczością zaproszonych gości. Podcasty mają zachęcać do refleksji i przede wszystkim pobudzać proces myślenia na temat świata i zamieszkujących go ludzi.

Episodi del podcast

 • Stagione 2

 • Adrian Piwko z poranapola.pl zrobił crowdfunding i podbija rynek ekologicznej żywności - S02E02

  Adrian Piwko z poranapola.pl zrobił crowdfunding i podbija rynek ekologicznej żywności - S02E02

  PORA NA POLA to internetowy targ naturalnego jedzenia z dostawą do domu. Pod adresem poranapola.pl można kupić najróżniejsze artykuły spożywcze, kupowane bezpośrednio u polskich rolników. Adriana poznałem dzięki emisji społecznościowej na Beesfundzie, wtedy też zostałem klientem jego sklepu - zresztą bardzo sobie chwalę i polecam :) Stąd również pojawił się pomysł na wspólny podcast. Adrian się zgodził i kilka miesięcy temu nagraliśmy. Super człowiek, super historia i super rozmowa. Idealnie na wakacyjny wyjazd :) Polecam również zapoznanie się bliżej z Porą, np. tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=d8OawzhPLUI bMój instagram: http://instagram.com/jakubchmielniak Moje marki: http://mrgugu.com, http://alohafromdeer.com, http://bittersweetparis.com, http://liveheroes.com, http://carpatree.com, http://urbanpatrol.eu, http://basiclo.com, http://plantsandpots.com, http://silkymood.com, http://animi2.com i inne. Z kodem "jakub20" na większości z nich zgarniecie 20% rabatu, specjalnie dla tych, którzy doczytali aż dotąd ;) Nakręcone przez: Sheiiqu.

 • O tym kiedy pęknie bańka na Bitcoinie i kogo warto shortować opowiada Rafał Zaorski - S02E01

  O tym kiedy pęknie bańka na Bitcoinie i kogo warto shortować opowiada Rafał Zaorski - S02E01

  Nowy sezon, nowy odcinek, nowa miejscówka, nowi goście! W pierwszym odcinku drugiego sezonu mojego podcastu odwiedził mnie król polskim spekulantów, arcywróg szkoleniowców, a niektórzy mówią, że i sułtan kosmitów - Rafał Zaorski. Czy będzie szortował Friza? Kiedy pęknie bańka na Bitcoinie? Co się wydarzyło w 1997? O tym wszystkim dowiecie się z najnowszego odcinka mojego podcastu. Zapraszam do oglądania! Mój instagram: http://instagram.com/jakubchmielniak Moje marki: http://mrgugu.com, http://alohafromdeer.com, http://bittersweetparis.com, http://liveheroes.com, http://carpatree.com, http://urbanpatrol.eu, http://basiclo.com, http://plantsandpots.com, http://silkymood.com, http://animi2.com i inne. Z kodem "jakub20" na większości z nich zgarniecie 20% rabatu, specjalnie dla tych, którzy doczytali aż dotąd ;

 • Stagione 1

 • Sławomir Mentzen współpracuje z Frizem i największymi polskimi YouTuberami - podcast S01E17

  Sławomir Mentzen współpracuje z Frizem i największymi polskimi YouTuberami - podcast S01E17

  Sławomir Mentzen to barwna postać. Doktor ekonomii, ale i fizyk. Przedsiębiorca, który próbował swoich sił w polityce - i może jeszcze spróbuje. Osobowość internetowa, publicysta, który upodobał sobie krótkie formy wypowiedzi i bryluje w nich w swoich kanałach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze, Instagramie. Każdego miesiąca ma milionowe zasięgi. Jego kancelaria obsługuje nie tylko przedsiębiorców, ale również YouTuberów. Ostatnio jego klientem został chociażby Friz. Niedawno założył swój browar, organizuje rozmaite konferencje, setki młodych ludzi walą drzwiami i oknami na "Piwo z Mentzenem". Parę miesięcy temu znalazł chwilę również dla mnie. Godzina to było zdecydowanie zbyt krótko, żeby pogadać o wszystkim, o czym byśmy chcieli, ale i tak wyszła nam bardzo przyjemna rozmowa. Jeśli pozostanie w waszych głowach niedosyt, to koniecznie dajcie znać, może uda mi się ściągnąć go ponownie ;) Poza tym dajcie znać czy odcinek się podobał, zostawcie suba i dajcie łapkę w górę.

 • Dr Paweł Armada krytycznie o współczesnych elitach - podcast Jakuba Chmielniaka S01E16

  Dr Paweł Armada krytycznie o współczesnych elitach - podcast Jakuba Chmielniaka S01E16

  Paweł Armada był moim nauczycielem akademickim na pierwszym roku studiów w Krakowie. To była politologia, a zajęcia obejmowały historię doktryn politycznych. Zaprzyjaźniliśmy się wtedy i ta przyjaźń trwa do dziś. Szczególnie na początku (ale i dzisiaj - w sprawach dotyczących filozofii) Paweł był moim mistrzem i nikt tak jak on nie ukształtował mnie intelektualnie, a z perspektywy lat rolę wykształcenia w powodzeniach biznesowych mogę tylko coraz bardziej doceniać. Pomyślałem, że powinniśmy zacząć wspólnie nagrywać filmy o tematach innych niż biznesowe. Ten podcast stanowi spontaniczną próbę podejścia do tego tematu - bez wielkiego planu i przygotowania. Taki też "rwany" charakter tego filmu sprawił, że wrzucam zaledwie 45 minut. Jeśli się spodoba, będzie więcej. A powinno się spodobać, bo nie samym biznesem człowiek żyje. Książki Pawła: Humanizm jako realizm: https://animi2.com/product/humanizm-jako-realizm-pawel-armada Mistrzowie Koncentracji 1 - premiera: styczeń 2021 Mistrzowie Koncentracji 2 - premiera: końcówka 2021 Dajcie znać czy odcinek się podobał, zostawcie suba i dajcie łapkę w górę :) Mój instagram: http://instagram.com/jakubchmielniak Moje marki: http://mrgugu.com, http://alohafromdeer.com, http://bittersweetparis.com, http://liveheroes.com, http://carpatree.com, http://urbanpatrol.eu, http://basiclo.com, http://plantsandpots.com, http://silkymood.com, http://animi2.com i inne. Z kodem "jakub20" na większości z nich zgarniecie 20% rabatu, specjalnie dla tych, którzy doczytali aż dotąd ;) Nakręcone przez: Sheiiqu.

 • Emil przyleciał z Azerbejdżanu dobrać okulary wszystkim Polakom - Podcast Jakuba Chmielniaka - S01E15

  Emil przyleciał z Azerbejdżanu dobrać okulary wszystkim Polakom - Podcast Jakuba Chmielniaka - S01E15

  Emil Iman jest optometrystą i przedsiębiorcą, posiada sieć własnych salonów Prestige Optique, świetnie radzi sobie jako sprzedawca dobierając w pary ludzi i okulary. Ma swój styl, podchodzi do klienta indywidualnie i dba o zadowolenie wszystkich odwiedzających. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Emil urodził się w Azerbejdżanie i jego historia jest przez to o wiele bardziej nietypowa. Przyleciał do Polski jako dziecko, dziś to dla niego dom: zarówno Warszawa, w której mieszka, jak i Włocławek, gdzie się wychował. Żeby osiągnąć swoje cele Emil podejmował się różnych zadań, startował w zawodach kick-boxerskich, pracował także jako model. Liczy, że uda mu się w kolejnych latach, zarówno stacjonarnie, jak i w internecie, zostać prawdziwym szachem polskiej optometrii. Poza tym wszystkim jest po prostu bardzo sympatycznym człowiekiem, dlatego liczę na to, że ten odcinek przypadnie wam do gustu! Dajcie znać czy odcinek się podobał, zostawcie suba i dajcie łapkę w górę :)