Svájcban tartották idén az európa...

Svájcban tartották idén az európai máriás kegyhelyek találkozóját – Beszélgetés Orosz Lóránttal

ferencesek di ferencesek

Note sull'episodio

Az európai nemzeti máriás kegyhelyek igazgatói szeptember utolsó napjaiban a svájci Einsiedelnben tartották éves találkozójukat. Ennek apropóján Orosz Lóránttal, a Mátraverebély-szentkúti kegyhely igazgatójával Szerdahelyi Csongor beszélgetett. A riport a Katolikus Rádió Pillanatfelvétel című műsorában hangzott el október 14-én.