Željka Cvijanović: Nemamo visokog...

Željka Cvijanović: Nemamo visokog predstavnika, bonska ovlaštenja su prošlost i šta nam fali?

Avaz di Avaz

Note sull'episodio

Željka Cvijanović: Nemamo visokog predstavnika, bonska ovlaštenja su prošlost i šta nam fali?