מרשם לבינג'Explícito

por מאגי גל

מאגי וחברים נפגשים ב"מרשם לבינג" פעם בשבוע לשוחח על סדרות, סרטים ויצירות מעניינות בהיבטים יצירתיים, פסיכולוגיים, פילוסופיים, קולנועיים, היסטוריים וחברתיים. מהטראש הכי מוכר ועד לאיכות הכי אינדית, לא מפחדים מספויילרים, דרמה או ביקורתיות. הצטרפו אלינו לשיחה לא מסוננת וכמעט לא ערוכה.

להמלצות- m ... 

 ...  Leer más

Episodios del podcast

 • Temporada 4

 • פרק 153- השיר שלנו (עונה 2)

  Explícito

  פרק 153- השיר שלנו (עונה 2)

  Explícito

  מאגי, זיו הרמלין-שד"ר וסיגל צחורי נפגשים לשוחח על העונה השניה (ועליה בלבד) של השיר שלנו. בפרק נשוחח על נדל"ן יוקרתי, כמה ערבים הם משפחת סילבר, מה קורה בהודו?, כמה סופים יש לעונה, ההתנתקות שבוערת מתחת לישבנה של הסדרה, אווטאר נינט הופכת לבלתי נסבלת ומה קשור בכלל בובנאים?

 • פרק 152- השמיניה

  Explícito

  פרק 152- השמיניה

  Explícito

  מאגי, ביקי פלומה סטולרו, יונתן הימלפרב ועידו שייביץ ("הפיג'מות בפודקאסט") נפגשים לשוחח על סדרת הבית של ילדי הוט "השמיניה". בפרק נשוחח על המורדים, גיורא חמיצר, רוניני, זוגות מפותחים יותר ופחות, אלילי נוער, הסדרה הראשונה לבינג' הישראלי(?), וכמובן, מה קשור הפיג'מות?

 • פרק 151- סוסים איטיים

  Explícito

  פרק 151- סוסים איטיים

  Explícito

  מאגי ועומר בן יעקב (כתב הטכנולוגיה של "הארץ", "זאת דעתי על כל פנים", "היסטוריה אינטלקטואלית גסה") נפגשים לשוחח על "סוסים איטיים", סדרת המתח בכיכובם של סוכני ביון הכי כושלים באירופה. בפרק נשוחח על ביון, לאומיות, קמפייני השפעה, העיר והסוכן, ג'ון לה קארה, ג'יימס בונד, מוסריות בעידן בפוסט מודרני ומה קשור בכלל שבט אפריקאי מזויף?

 • Temporada 3

 • פרק 150- בייבי ריינדיר

  Explícito

  פרק 150- בייבי ריינדיר

  Explícito

  מאגי ולני כהן (במאית הדיבוב של כל להיטי האנימציה שאתם מכירים ולא מכירים) נפגשות לשוחח על סדרת הנטפליקס הכי לא נטפליקסאית בשכונה- "בייבי ריינדיר". בפרק נשוחח על יחסים עם יוצרים מבוגרים, טראומה, ריצוי, קריירה באמנות, למה האינטרנט תמיד הורס הכל ומה קשורה בכלל "יחידת החילוץ"?

 • פרק 149- השיר שלנו (עונה 1)

  Explícito

  פרק 149- השיר שלנו (עונה 1)

  Explícito

  בפעם הראשונה ובאופן מיוחד מאגי, זיו הרמלין-שד"ר וסיגל צחורי נפגשים לשוחח על העונה הראשונה (ועליה בלבד) של השיר שלנו. בפרק נשוחח על ראטקון, נרמול של דורון שדה, הג'סטות של גיא זוארץ, כמה פרקים זה יותר מיד פרקים, האם הפרקים של שלמה משיח הם הפרקים הכי טובים או הכי גרועים, האם נינט היא הנבחר ומה קשור בכלל ג'ואי טריביאני?