מרשם לבינג'Explícito

por מאגי גל

מאגי וחברים נפגשים ב"מרשם לבינג" פעם בשבוע לשוחח על סדרות, סרטים ויצירות מעניינות בהיבטים יצירתיים, פסיכולוגיים, פילוסופיים, קולנועיים, היסטוריים וחברתיים. מהטראש הכי מוכר ועד לאיכות הכי אינדית, אנחנו לא מפחדות מספויילרים, דרמה או להיות ביקורתיות. הצטרפו אלינו לשיחה לא מסוננת וכמעט לא ערוכה.

Episodios del podcast

 • Temporada 3

 • פרק 144- אורי ואלה

  Explícito

  פרק 144- אורי ואלה

  Explícito

  מאגי וזיו הרמלין שד"ר נפגשות לשוחח על "אורי ואלה" הסדרה שהביאה לנו "טיטו ורוחו". פרק נשוחח על לואיזם, סורקיניזם, עוד קצת על בימוי נוגה, האם הסדרה היא אבסורד או קומדיה רומנטית, בעיקר נריב על איכות הסדרה ואמנות ומה קשור בכלל בוג'אק הורסמן?

 • פרק 143- עמוק באדמה

  Explícito

  פרק 143- עמוק באדמה

  Explícito

  מאגי ונעמה רק (מבקרת הקולנוע של וואלה ועין הדג) נפגשות לשיחה טריגרית משהו על סדרת המוות של אלן בול- "עמוק באדמה". בפרק נשוחח על בימוי סצנות מוות, משמעות החיים, בלתי נסבלות של דור האקס, הפיילוט, תרבות המוות של נוצרים ולמה הם טועים בקשר להכל ומה קשורה בכלל קליפורניה?

 • פרק 142- הטבח

  Explícito

  פרק 142- הטבח

  Explícito

  מאגי וזיו הרמלין-שד"ר נפגשות לשוחח על הסדרה עם השם הכי מתעתע בעיתות משבר- "הטבח". בפרק נשוחח על מין תל אביבי עצוב, סדרה שהיא צילום או צילום שהוא סדרה, מיזנסצנה, מאבק בין ערכים, מה הופך תסריט לטוב ומה קשור בכלל מנאייכ?

 • פרק 141- שידורי חדשות: מהדורת מלחמה

  Explícito

  פרק 141- שידורי חדשות: מהדורת מלחמה

  Explícito

  מאגי ואבא שלה, שמשון גל, נפגשות לשוחח על שידורי החדשות בעת מלחמה. או לפחות זה מה שהם היו אמורים לעשות. כי לשמשון היו תוכניות אחרות לגמרי לפרק הזה... הפרק לא יעסוק בשוני בין המהדורות, רגעים מובחרים משידורי המלחמה והיסטוריה של החדשות. אבל הוא כן יכלול חרדים, תקציב המדינה, היסטוריה צבאית מה קשור בכלל זומבים?

 • פרק 140- אנימה

  Explícito

  פרק 140- אנימה

  Explícito

  מאגי ודין ארבל (החבר היותר חנון של מאגי) נפגשים לשוחח על ז'אנר האנימה. בפרק נשוחח על ז'אנרים, מה פצצת אטום עושה לתרבות של מדינה, מנגה, ניצול של אנימטורים, למה לקרוא למשהו אנימה זה מערבי ומה קשור בכלל דרקון בן 900 שנה לפדופיליה?