Željka Cvijanović: Nemamo visokog...

Željka Cvijanović: Nemamo visokog predstavnika, bonska ovlaštenja su prošlost i šta nam fali?

Avaz por Avaz

Notas del episodio

Željka Cvijanović: Nemamo visokog predstavnika, bonska ovlaštenja su prošlost i šta nam fali?