Okiem Sióstr

by Sylwia, Kamila, Martyna

Okiem Sióstr, czyli podcast o rodzeństwie. Trzy siostry rozmawiają o blaskach i cieniach wspólnych więzów krwi: o podkradaniu sobie ciuchów, tworzeniu wspólnego frontu przed rodzicami i ogromnej miłości, która wpłynęła na dorosłe życie. Kontakt: okiemsiostr@gmail.com

Podcast episodes

 • Season 2

 • #15 Czego baliśmy się w dzieciństwie?

  #15 Czego baliśmy się w dzieciństwie?

  Powracająca Buka, wiedźmy, duchy, ciemność... Czego jeszcze baliśmy się w dzieciństwie? W tym odcinku przypominamy sobie rzeczy, które powodowały u nas gęsią skórkę, gdy byliśmy mali. Czy było się czego bać?

 • #14 Gadu gadu o przeszłości

  #14 Gadu gadu o przeszłości

  Podróż bez GPSa, wakacje bez instagrama i komputer bez internetu? Czyli o czasach, które pozostaną już tylko w pamięci. Czy jest za czym tęsknić?

 • #13 Stary niedźwiedź mocno śpi... Czyli jak bawilismy się kiedyś, a jak bawimy się dziś.

  #13 Stary niedźwiedź mocno śpi... Czyli jak bawilismy się kiedyś, a jak bawimy się dziś.

  Dorosłość a zabawa, czy da się to połączyć? W tym odcinku przypominamy kultowe zabawy, bez których nie wyobrażamy sobie udanego dzieciństwa i zastanawiamy się nad tym, dlaczego dorośli przestają się bawić. Chociaż... czy aby na pewno tak jest?

 • #12 Zmiany są dobre!

  #12 Zmiany są dobre!

  Zapraszamy na drugi sezon naszego podcastu! Z odcinka dowiecie się m.in. co się u nas działo, gdy nas nie było oraz o czym chcemy rozmawiać w kolejnych.

 • Season 1

 • #11 Okiem Rodziców

  #11 Okiem Rodziców

  W tym odcinku postanowiłyśmy sobie zadać pytanie, jak wychowywanie rodzeństwa wygląda od strony rodziców? Z jakimi wątpliwościami i trudnościami muszą mierzyć się dorośli, gdy decydują się na kolejne dzieci? Albo czy każde dziecko kocha się w taki sam sposób?